Субота, 20.04.2024, 11:04
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 157
Друзі сайту









Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Бібліотека-філія с.Масевичі

Головна » Архів матеріалів

     

     З  31 березня по 4 квітня   в публічно – шкільній  бібліотеці с. Масевичі  пройшов  тиждень  дитячого читання на  тему: «Книга – джерело знань».

     Мета:  дізнатися  більше  про історію  створення  та  друкування  книги, зацікавити читачів  новою сучасною  літературою, виховувати  шанобливе  та  бережне ставлення   до  праці  тих, хто створив  книгу.

     Виступила  бібліотекар, яка розповіла, яке значення  у житті  людини  займає книга.

     Книга – це те джерело, яке ніколи не зникне. Саме вона несе нам уяву про навколишній світ, розкриває закони безмежного  всесвіту. Це джерело ллється в наші серця, щоб ми розуміли життя, вміли взяти його частинку і передавати мудрість книги іншому. Коли читаємо книги, то стаємо розумними, цікавими, добрими, кмітливими, душевними, патріотами. Адже книги є різними: науковими, історичними, публіцистичними, художніми, пісенними. Вони є для дорослих та дітей. Без них життя було б дуже обмеженим. Книга – великий скарб для нашого серця та розуму.

     Книга – джерело розуму та мудрості, натхнення та краси, яке супроводжує нас протягом життя; це сонячний промінь, який прийшов на землю, щоб освятити її слово знаннями. Сьогодні неможливо уявити своє життя без книги. Де б ми не були, щоб не робили, книга – наш вірний супутник. Але постає запитання: звідки ж прийшла до нас ця перлина розуму?  Кожен із нас відкрив для себе історію книги, звернутися до її витоків.

     «Книга – джерело знань». Під  такою  назвою пройшов  тиждень  дитячого читання  у публічно – шкільній бібліотеці с. Масевичі., який проходив  минулий  тиждень. Протягом  тижня  було проведено  різні  масові  заходи:  літературний  ранок «Ласкаво просимо  до  країни  Читалії», який  було  проведено  для  учнів  1 – 4 класів. Всі   початкові  та  середні  класи  подивилися  відеофільми  «Історія  книги»,  «Як твориться  книга».  Пройшов  бібліотечний  урок  у 3 класі  на тему: «Подорожуємо    сторінками  улюблених  казок». На  день  мистецтва   пройшов  конкурс  малюнків на тему:  «Моя  улюблена  казка», де  найбільше  малюнків  намалював  Ільчук  Іван, Криловець  Максим, Бричка Дмитро,  Люмах   Давид.   Для  3 -4  класів  пройшов  конкурс  «Моя  улюблена  книга».   До цього конкурсу  готувалися  учні, які  прочитали  більше  10  книг і  змогли  вибрати  лише  ту, яка  найбільше  сподобалася.  Найкраще  презентували улюблені  книги  Примак  Анатолій   і Ковалевич  Вікторія, які  доступно  і зрозуміло   донесли  до  слухачів все, що їм  сподобалось  і  рекомендували  ці  книги  почитати  всім, хто   бажає  читати.   На  день  краєзнавства  проведено  вікторину   «Мій  рідний  край,  моє  Полісся  дороге».  Тут читачі  дізналися  багато  цікавого  про історію  та  духовність села, про видатних  людей нашого  села, про умільців нашого  краю та  багато  цікавого про  село. Проведена  віртуальна  мандрівка  в музей книги. Також  проведена  акція «Новенька  книга  -  дарунок  у  бібліотеку». Найбільше   нових  книг  подарували  учні  5  класу.  Хочу подякувати  всім  батькам,  які  купили  нові книги  для  своїх   синів  та  дочок.  При  нагоді  хочу, щоб всі  хто    навчався в  Масевицькій  ЗОШ  будь – який  випуск  нашої  школи,   хто  нині  працює  підприємцем і не байдужий   до   сімейного  читання,  запрошую  взяти  участь в акції  до   65 річчя  з  дня  народження   бібліотеки в  с. Масевичі, яке відбудеться  на  свято села  22  травня  цього року.  

     Такі  заходи  зацікавлюють учнів  у  читанні  сучасної  української  літератури.  Школярі  пізнають   інтерес  до нового і сучасного  навчання  через  книгу.

Марія Мартенюк. ... Читати далі »

Переглядів: 1125 | Додав: WWWWW_W | Дата: 07.04.2014 | Коментарі (0)

Міндоходів скасовує критерії оцінки ефективності проведених перевірок

      Міністерство доходів і зборів України скасовує критерії ефективності проведених планових та позапланових перевірок суб’єктів господарювання. Такі критерії були запроваджені у липні минулого року відповідним відомчим наказом Міністерства.

            Згідно з минулорічним документом, під час перевірок юридичних осіб із валовими доходами понад 100 млн. грн. сума донарахувань основного платежу повинна була складати не менше 1 млн. грн.

            Якщо обсяг валових доходів коливався у межах від 30 млн. грн. до 100 млн. грн., донарахування вже складали не менше 500 тис. грн. При валових доходах до 30 млн. грн. сума донарахованих податків мала б бути від 250 тис. гривень.

            З відміною критеріїв основну увагу працівників буде зосереджено на якості організації, складання та оформлення матеріалів перевірок.

Порядок подання Податкового розрахунку (форма 1ДФ)

     З 1 квітня 2014 року набирає чинності наказ Міндоходів від 21 січня 2014 року N 49 (далі – Наказ N 49). Цим наказом затверджено форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N1ДФ) та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого  з них податку.

      Наказ зареєстровано Міністерством юстиції України 05 лютого 2014 року за N 228/25005.

     З введенням в дію Наказу N 49 втрачає чинність наказ ДПА України від 24 грудня 2010 року N 1020.

     Форма Податкового розрахунку ф. 1ДФ, затверджена наказом N 49, відрізняється від попередньої відсутністю реквізиту "Сума податкового боргу станом на 01.01.2011 р. (грн., коп.)".

     Щодо Порядку подання Податкового розрахунку ф. 1ДФ, то зміни стосуються способів його подання.

     Так, Податковий розрахунок ф. 1ДФ, затверджений Наказом N 49, подається податковими агентами в один із таких способів:

- засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо використання електронного цифрового підпису відповідальної особи податкового агента у порядку, визначеному законодавством;

- на паперовому носії разом з електронною формою на електронному носії інформації;

- на паперовому носії, якщо кількість рядків у податковому розрахунку не більше п'яти.

     В один із таких способів у вигляді окремої порції подається Податковий розрахунок ф. 1ДФ за відокремлений підрозділ юридичної особи, який не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) податок до бюджету.

     У зв’язку із внесенням змін до Податкового кодексу України (далі – Кодекс) внесено зміни до Довідника ознак доходів фізичних осіб, який доповнено новими ознаками доходів:

- "179" - Доходи, отримані від продажу власної продукції тваринництва груп 1 - 5, 15, 16 та 41 УКТ ЗЕД (підпункт 165.1.24 пункту 165.1 статті 165 розділу IV Кодексу);

- "180" - Дохід, отриманий платником податку за зданий (проданий) ним брухт дорогоцінних металів, крім доходу, отриманого за брухт дорогоцінних металів, проданий Національному банку України (підпункт 164.2.18 пункту 164.2 статті 164 розділу IV Кодексу);

- "181" - Доходи від операцій з конвертації цінних паперів у разі, якщо їх обмін здійснюється за звичайними цінами або за вартістю чистих активів у розрахунку на один цінний папір, які не призводять до відчуження інвестицій та проводяться з цінними паперами ІСІ, що перебувають в управлінні однієї компанії з управління активами (підпункт 165.1.50 пункту 165.1 статті 165 розділу IV Кодексу);

- "182" - Доходи від операцій з валютними цінностями (крім цінних паперів), пов'язаних з переходом права власності на такі валютні цінності, за виключенням доходів, оподаткування яких прямо передбачено нормами розділу IV Кодексу (підпункт 165.1.51 пункту 165.1 статті 165 розділу IV Кодексу);

- "183" - Інвестиційний прибуток від операцій з борговими зобов'язаннями Національного банку України та казначейськими зобов'язаннями України, емітованими центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну фінансову політику, у тому числі від зміни курсу іноземної валюти (підпункт 165.1.52 пункту 165.1 статті 165 розділу IV Кодексу). ... Читати далі »

Переглядів: 649 | Додав: WWWWW_W | Дата: 03.04.2014 | Коментарі (0)

Набрав чинності Порядок оформлення і подання скарг платниками податків.

     З 05.02.2014р. набрав чинності Порядок оформлення і подання скарг платниками податків та їх розгляду органами доходів і зборів, затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.12.2013р. №848 та зареєстрований в Міністерстві юстиції України 17.01.2014р. за №99/24876.

     Даним порядком  визначено процедуру оскарження платниками податків податкових повідомлень-рішень або інших рішень органів доходів і зборів під час адміністративного оскарження.

      Необхідно врахувати, що цей Порядок не застосовується при оскарженні постанов, прийнятих у справах про адміністративні правопорушення.

     Строки подання скарг платниками не змінилися, а саме:

- на рішення органів доходів і зборів скарга подається до органу доходів і зборів вищого рівня(ГУ Міндоходів) - протягом десяти календарних днів після отримання такого рішення, а на рішення ГУ Міндоходів - до Міністерства доходів і зборів України - протягом десяти днів після отримання рішення про результати розгляд скарги.

     Дещо змінились вимоги до оформлення скарги.

     Так, скарга повинна подаватись в письмовій формі та має включати таку інформацію:

- найменування платника податку, його місцезнаходження, податкова адреса для юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові та місце проживання для фізичної особи - платника податків;

- найменування органу доходів і зборів, яким прийнято оскаржуване рішення, дата і номер, назва та сума податку, збору та/або штрафної (фінансової) санкції;

підстави, за якими оскаржується рішення, обставини справи, які, на думку заявника, встановлені органом доходів і зборів неправильно чи не встановлені взагалі;

- обґрунтування незгоди платника податків із рішенням органу доходів і зборів з посиланням на норми законодавства;

- суть вимог та клопотань платника податку;

- відомості про повідомлення чи неповідомлення відповідного органу доходів і зборів про подання скарги до органу доходів і зборів вищого рівня;

- відомості про подання чи неподання позовної заяви про оскарження рішення органу доходів і зборів до суду;

- адресу, на яку слід надіслати рішення, прийняте за результатами розгляду скарги;

- перелік  документів, які додаються до скарги.

    Порядком також змінено вимоги щодо підпису скарги. Так, скарга повинна підписуватись особою, яка її подає, або її представником, уповноваженим на підписання скарги. Якщо скарга підписується представником платника податків, до неї долучається оригінал або належним чином завірена копія документа, який засвідчує повноваження такого представника відповідно до законодавства.

     Скарга може подаватись платником податку особисто або через свого представника чи надсилатись поштою (поштовим відправленням з рекомендованим повідомленням про вручення та описом вкладення).

     Не слід забувати і про те, що платник податків одночасно з поданням скарги органу доходів і зборів вищого рівня зобов'язаний письмово повідомляти про це орган доходів і зборів, який прийняв оскаржуване рішення.

     Даний Порядок також обумовлено, що повторні звернення до одного і того самого органу доходів і зборів від однієї і тієї самої особи з одного і того самого питання, якщо перше було вирішено по суті не розглядаються.

Обговорюється Концепція декларування 

     На офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України (http://minrd.gov.ua) продовжується  публічне обговорення концепції реформи декларування доходів громадян.

     За основу реформи взято найкращі  світові практики  декларування доходів і адміністрування податку на доходи фізичних осіб.

     Щоб почути думку громадськості щодо даної концепції та сконструювати найбільш оптимальну для України  модель декларування доходів, Міндоходів ... Читати далі »

Переглядів: 686 | Додав: WWWWW_W | Дата: 26.03.2014 | Коментарі (0)

   Визначено коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2013 рік

Рокитнівське відділення Сарненської ОДПІ ГУ Міндоходів у Рівненській області інформує платників податків, що Державне агентство земельних ресурсів України розрахувало та оприлюднило величину коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2013 рік. Земельне відомство інформує, що нормативну грошову оцінку земель станом на 01.01.2014 за 2013 рік необхідно індексувати на коефіцієнт індексації, що дорівнює 1,0, який відповідно до пункту 289.2 статті 289 Податкового кодексу України розраховано виходячи з індексу споживчих цін за 2013 рік – 100,5%.

У 2014 році нормативна грошова оцінка земель населених пунктів, земель сільськогосподарського призначення та земель несільськогосподарського призначення (крім земель у межах населених пунктів), яка проведена за вихідними даними попередніх років підлягає індексації станом на 01.01.2014 на коефіцієнт 3,2, який визначається виходячи з добутку коефіцієнтів індексації за 1996 рік – 1,703, 1997 рік – 1,059, 1998 рік – 1,006, 1999 рік – 1,127, 2000 рік – 1,182, 2001 рік – 1,02, 2005 рік – 1,035, 2007 рік – 1,028, 2008 рік – 1,152, 2009 рік – 1,059, 2010 рік – 1,0, 2011 рік – 1,0, 2012 рік – 1,0, 2013 рік – 1,0.

Нормативна грошова оцінка земель за 2002, 2003, 2004 та 2006 роки не індексувалась. 

Нова форма податкової накладної набирає чинності з 1 березня 2014 року

Рокитнівське відділення Сарненської ОДПІ ГУ Міндоходів у Рівненській області звертає увагу платників ПДВ, що наказом Міністерства доходів і зборів України від 14.01.2014 №10 затверджено нову Форму податкової накладної та Порядок заповнення податкової накладної.

Новий порядок набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування. Даний наказ опублікований 18 лютого 2014 року у виданні «Офіційний вісник України».

Тобто, починаючи з 1 березня 2014 року платникам ПДВ необхідно складати податкові накладні за новою формою.

В цілому форма податкової накладної практично не змінилась. З податкової накладної виключено реквізит - номер свідоцтва платника ПДВ. Також змінився лівий верхній блок податкової накладної, де тепер можна зазначити електронну податкову накладну.

Тепер податкові накладні та додатки до неї складаються та надаються за вибором покупця (отримувача) в один з таких способів: у паперовому вигляді, в електронній формі.

Крім того, пунктом 8 Порядку заповнення податкової накладної передбачено, що податкова накладна є підставою для віднесення до податкового кредиту витрат зі сплати податку на додану вартість у покупця, зареєстрованого як платник податку. Не дає права покупцю на віднесення сум податку на додану вартість до податкового кредиту:

- відсутність факту реєстрації платником податку - продавцем товарів/послуг податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних. При цьому такій реєстрації підлягають податкові накладні, складені в електронній формі, а у разі складання податкової накладної у паперовому вигляді - такій реєстрації підлягають податкові накладні, які відповідають вимогам пункту 11 підрозділу 2 роз ... Читати далі »

Переглядів: 583 | Додав: WWWWW_W | Дата: 14.03.2014 | Коментарі (0)

     14 березня в публічно-шкільній  бібліотеці  с. Масевичі  відбувся бібліотечний  урок  -  практикум  до  200-річчя  з дня  народження  Т.Г.Шевченка  на  тему:«Робота зі змістом книжки «Кобзар».                       
      Мета: нагадати  елементи  ... Читати далі »
Переглядів: 554 | Додав: WWWWW_W | Дата: 14.03.2014 | Коментарі (0)

     9 березня  2014  року в публічно – шкільній  бібліотеці    с. Масевичі  пройшов  конкурс   декламаторів  до  200 – річчя з дня  народження Тараса  Григоровича  Шевченка  на тему: «Ми    славить будемо  Шевченка»
     Мета:  перевірити  знання  читачів  бібліотеки  про  життєвий і  ... Читати далі »
Переглядів: 507 | Додав: WWWWW_W | Дата: 11.03.2014 | Коментарі (0)

      На веб-порталі Міндоходів запрацював новий сервіс „Реєстр страхувальників”. Відтепер платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування можуть оперативно отримати дані про взяття на облік, реєстраційний номер платника єдиного внеску та його клас професійного ризику виробництва.
     Для отримання інформації з Реєстру страхувальників достатньо знати ім`я, прізвище та по батькові платника, його податковий номер або серію та номер паспорта. 
     Інформація з реєстру страхувальників оновлюватиметься щодекадно до 1, 11, 21 числа кожного місяця. 
     Скористатись сервісом можна на офіційному веб-порталі Міндоходів за посиланням http://minrd.gov.ua/esv.
Переглядів: 503 | Додав: WWWWW_W | Дата: 06.03.2014 | Коментарі (0)

     На інтернет-ресурсі http://www.0362.ua/, почала працювати сторінка «Запитай голову ОДА», де можна задати запитання Сергію Рибачку, новопризначеному голові Рівненської обласної державної адміністрації.
     «Онлайн-спілкування спрямоване на отримання реальних діючих кроків, ідей, котрі громадяни Рівного та області хотіли би втілювати», - інформує прес-служба Рівненської ОДА.
  Посилання на сторінку: http://www.0362.ua/p/questionoda.

ДЖЕРЕЛО:
Переглядів: 493 | Додав: WWWWW_W | Дата: 06.03.2014 | Коментарі (0)


    1 березня о 13.00 год. поряд з центральною районною бібліотекою любителі шевченківського слова згуртувались для проведення флешмобу "Рокитнівщина читає Шевченка" з нагоди 200-річчя Тараса Григоровича Шевченка.
     На якому одночасно вголос прочитали вірш Тараса Шевченка В казематі ("Чи ми ще зійдемося знову...").
     Флешмоб  «Рівненщина читає Шевченка» ініціювала  Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека з нагоди 200-річчя Т. Шевченка.
Оксана Лісовець.

     
Переглядів: 534 | Додав: WWWWW_W | Дата: 03.03.2014 | Коментарі (0)

     28 лютого у  публічно – шкільній  бібліотеці    відбувся    конкурс  дитячого  читання   «Найкращий  читач  2014»  для  учнів  6-7-8  класів.
     Мета:  заохочення  читачів  до систематичного  читання сучасної  української  та світової    літератури.
     Бібліотекар розповіла.  що  читання  ... Читати далі »
Переглядів: 500 | Додав: WWWWW_W | Дата: 03.03.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 20 21 22 23 24 »