Субота, 27.04.2024, 10:16
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 157
Друзі сайту









Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Бібліотека-філія с.Масевичі

Наумович Алла Вікторівна

Алла Вікторівна Наумович 

       Народилася 13 вересня 1998 року в селі Масевичі Рокитнівського району, Рівненської області. Навчається у 5 класі Масевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Любить природу, рідний поліський край. Багато читає, улюблені предмети література. природознавство, історія та інші. У вільний час пише вірші, складає розповіді. Написала вірші: "Весна", "Люба матуся", "Лісова галявина".

Весна
Сніг і лід навкруги розтає, 
З кожним днем все тепліше стає.
Гарненький струмочок біжить,
Пташка із вирію летить.

Водою наповнюється річка,
Біжить весела дівчинка.
Вона співає пісню чарівну,
А пісня та про сонечку й весну.

Цвітуть біленькі квіточки,
Вони, немов як діточки.
Листочки простягають,
Голівками кивають,

Із днем оцим чудовим
Усіх-усіх вітають.
Прийшла до нас чудова й чарівна
Гарненька дівчинка Весна.

Вона дарує залюбки
Веселі й радісні деньки.
Квітами заквітчує гай,
Садок наш стане наче рай.

І всі ми дякуєм весні
За ці чудові й теплі дні.

Люба матуся
Мамо, мамочко, матусю, 
Ти троянда чарівна.
Ти весела, добра дуже
І прекрасна, як весна,

В тебе руки дуже ніжні,
А волосся таке пишне.
Очі, наче лілії прекрасні,
Голос в тебе лагідний, найкращий.

Твої руки можуть все зробити:
І зв'язати, вишити , і зшити.
Дітей гладити й жаліти
І теплом своїм зігріти.

Дуже добра в мене мама,
люблю її без тями.
Дуже гарна в нас вона.
Й такої більш ніде нема.

Лісова галявина
     Ранок. Сонце тільки піднімається. Гриби ще сплять. Прокинувся лише один -старий Боровик. Він дивився за своєю сім'єю. Раптом він побачив, що біля нього уже п'ятеро внучат. Прокинувшись, вони побачили дідуся і сказали :
- Доброго ранку, дідусю!
- Доброго ранку і вам, мої внучата, - відповів дідусь -Боровик.
- Як вам спалося?
- Добре! - одночасно відповіли внучата.
       А біля куща він замітив ще трьох маленьких краснюків. Недалеко від них росли жовті та сині сироїжки. Всі гомоніли про цей чудовий ранок і вітали один одного. Зненацька заворушилася трава, і став підніматися на поверхню чудернацький капелюшок. Краснючки закричали: " іди звідси, мухоморе". Вони хотіли прогнати мухомора. Дідусь Боровик строга сказав: "Не проганяйте його, він буде захищати нас від грибників".
       Раптом почулися голоси грибників. Всі гриби натягли на себе листочки, тільки один мухомор не ховався, Люди підійшли до нього і почали шукати гриби. Один із грибників сказав: " Ходімо звідси тут грибів немає. Бачите, який величний мухомор!". Добре роздивившись захисника, грибники пішли геть.
        З великою вдячністю і повагою, поскидавши з себе листочки дивилися всі гриби на героя. Вони були вдячні за порятунок мухомору.


Твір на тему: "Якою я бачу бібліотеку нашої громади".
     Бібліотека - це світ книжок, скарбниця знань. Читаючи книжки, людина набирається більше знань, стає розумнішою. Без книг неможливо уявити наше життя, адже читаючи книги, ми поринаємо у захоплюючий світ вигаданих подій, слідкуємо за кожним кроком головних героїв і знаходимо вирішення багатьох проблем, які турбують нас зараз.
       Звичайно, в наш час у книг з'явились сильні конкуренти. Молодь ХХІ столітті доволі рідко відвідує бібліотеки заради того, щоб прочитати книгу. Вони більше цікавляться мобільними телефонами, новими технічними новинками і, звичайно, Інтернетом. Нашу бібліотеку відвідує велика кількість дітей, а причина цього - безкоштовний Інтернет, який з'явився в декількох бібліотеках району, в тому числі і в нашій. Хоча можна знайти й таких дітей, які приходять сюди заради книг. Це учні 1 - 6 класів. Вони тільки навчились читати, а багато з них дуже люблять цю справу, і їх тягнуть, манять до себе книги з кольоровими обкладинками і цікавими ілюстраціями.
       Звичайно, учні старших класів теж читають літературу, але це не дуже часто. Найчастіше вони беруть книжку до рук лише тоді, коли їм загадане таке домашнє завдання, і, щоб не отримати погану оцінку, доводиться читати.
       Здебільшого, молодь читає книгу в електронному вигляді. Вони можуть містити в собі не одну і не дві, а набагато більше книг. В цьому, звичайно, їх перевага. Але є й багато мінусів: такі електронні книги шкодять здоров'ю - псують зір та й коштують вони не дешево.
       Читати книгу в електронному вигляді набагато швидше, ніж витрачати час на читання традиційної паперової книги. Але ж новітні електронні книги ніколи не замінять шелестіння сторінок, запах паперу.
       З всього цього зробимо висновок: книги нічим неможливо замінити. Вони завжди були, є і будуть нашими друзями.
Написала користувач бібліотеки Наумович Алла Вікторівна, 14 років.