26 квітня бібліотеці- філії відбулася година інформування «Чорнобиль Трагедія. Пам’ять».
Мета. Розширити знання дітей про Чорнобильську трагедію, наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, показати, що чужої біди немає. Формувати почуття відповідальності до навколишнього середовища; виховувати любов до рідного краю, природи.
Бібліотекар розповіла присутнім користувачам про невеличке українське містечко Чорнобиль, що потопало в зелені, у вишнях та яблунях. Дочорнобильський світ – спокійний, неквапливий, занурений у поблажливу благодушність. Здавалося, що тут гармонійно злилися краса поліської природи і сховані в бетон чотири блоки АЕС. Трагедія сталася 26 квітня 1986 року.
Біда розчинилася в тамтешньому духмяному повітрі, у біло-рожевому цвітінні яблунь та абрикосів, у сільських криницях та молоці корів, у всій красі зелені. Та хіба тільки в ній? Вона розчинилася в людях. Ця трагедія увійшла в історію, як рана на тілі України. Дзвони Чорнобиля не замовкають. Трагедія щодень стукає у двері – вибухом захворювань, спустошеними землями, невгамовним людським нещастям. На кінець заходу всі присутні подивилися відео фільм «Чорнобиль. Як це було…».
Марія Мартенюк.