Вівторок, 18.12.2018, 13:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Січень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 153
Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Бібліотека-філія с.Масевичі

Головна » 2015 » Січень » 23 » Книжкові новинки у фонді!
15:44
Книжкові новинки у фонді!
Друзі!
До  Вашої уваги нові надходження книг, що надійшли до фонду нашої бібліотеки.
Корисного Вам читання!
 
Вилар Симона
Леди-послушница : роман /Симона Вилар ; предисл. Е. Дво­рецкой. — 2-е изд. Харьков : Книжный Клуб «Клуб Семей­ного Досуга» ; Белгород: ООО «Книжный клуб "Клуб семей­ного досуга”», 2014. — 576 с.
     За часів громадянських воєн ХІІ ст. великородні наречені були цінним трофеєм, і на їхні почуття до обранця не зважали. Найвродливіша та найзнатніша дівчина в Англії, Мілдред Ґронвудська, ризикує на собі відчути всі жахи свавілля принців крові! Лише заміжня жінка може уникнути інтриг і небезпек, але горда красуня бачить захисника у безвісному бродязі, який завоював її серце, не наважуючись домагатися її руки.

Дереш Л.
Трохи пітьми : роман / Любко Дереш. — 2-ге вид. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. — 384 с.: іл. 
     Улітку на далекій полонині Шипіт у Карпатах відбувається молодіжний з’їзд неформалів. Сюди приїжджає Гер, у якого є домовленість із невідомими людьми: вони мають приїхати, аби організувати фестиваль у фестивалі — зустріч самогуб­ців. Упродовж двох днів збираються шестеро майбутніх мерців: юна мазохістка, екстрасенс-невдаха, двійко дівчат із фобією переслідування, розчарований моло­дий програміст і Гер панк та алхімік з глибокою душевною травмою. Незрозу­мілі, несподівані події, герої-неформали, танці навколо вогнища, сеанси «шаманотерапії» не залишають часу на роздуми, вони спадають на всіх без винятку «самогубців», призводячи до драматичного фіналу.
 
Дністровий А.
Сніданок на снігу : збірка / Анатолій Дністровий ; передм. Т. Трофименко. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейно­го Дозвілля», 2014. — 288 с.
     Коли пішов великий сніг, у всьому світі залишились тільки Він та Во­на. Серед білого безмежжя вони пізнали одне одного та зрозуміли, що життя не має сенсу, якщо вони не разом. І навіть коли Сніговий полон скін­чився, це не стало кінцем. Це був початок нового життя. 
                                                                                                                                                                                             
Іванцова М. Гра в паралельне читання / Міла Іванцова. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2013. — 288 с.
     Сідаючи у вагон, Жанна не знала, як недовга розлука вплине на її тривалі стосунки. Та кожного дня її тижневого відрядження тради­ційний любовний трикутник на відстані перетворюватиметься на складнішу фігуру. І все через синеньку флешку з оповіданнями неві­домого  автора, що її Жанна отримала разом зі своєю валізою та зберегла для себе та ще декого... Ці тексти відкриватимуть очі та по­вертатимуть до життя привиди минулого. Чим закінчиться гра в паралельне читання з чоловіком, якого ти пустила до свого ліжка, для тебе, для нього, для інших?

Карпа І.
Піца «Гімалаї» / Ірена Карпа ; передм. Ю. Іздрика ; худож. Muri. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2013. — 400 с.: кольор. іл.
     Ранок застає Редьку в ліжку з лептопом: вам лист! Хтось по той бік монітора радить їй відчинити — дзвінок у двері, а за тими дверима... не­сподіване здійснення Редьчиної мрії про мандри — дорогий GPS-навігатор: якщо повернути до магазину, грошей вистачить на заповітний квиток до Індії... Сестра Соня скидає героїню з небес на землю: краще б на роботу влаштувалася — он хоч піцу доставляти. Тільки от у Редьки, во­чевидь, у крові дзен-туризм. Одна коробка з італійським їдлом стає для дівчини справжньою скринькою Пандори, і тепер вже інстинкт само­збереження жене її від київської піцерії через Ляйпціґ до Гімалаїв. Піцу замовляли? А нове життя?

Корній Дара
Тому, що ти є / Дара Корній ; передм. М. Іванцовоі. - Хар­ків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. - 240 с.
     Перед лицем справжнього кохання навіть суворий поганський Числобог може перетворитися на такого собі Амура! Є жінка, життя якої добігає кін­ця. Є чоловік, для якого вона і є життя. І є кімната номер ∞, з якої їхнє жит­тя почнеться спочатку, майже спочатку...

 

Соло для Соломії : роман / Володимир Лис ; передм. Т. Прохаська. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. - 368 с.
      Вона йде за покликом серця, помиляється сама й легко пробачає помилки іншим, сходить на самий верх величі людського духу та падає у безодню засуджен­ня оточуючих... Карколомні події XX століття — війна, примусова колективізація — події, що назавжди змінили не тільки людей, а й Україну. Та у межах історії кра­їни це лише пункт статистичних даних, за яким немає нічого, окрім чисел. А як щодо історії однієї людини, жінки, котра прагла звичайного земного щастя?
 
Фортеця для серця : роман/ Олена Печорна; передм. Н. Шев­ченко. — Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. — 368 с.
     Після загибелі батька та зникнення матері маленька Леся Райська опинила­ся в селі у бабусі, яка була їй не дуже рада. Дівчинка вірила, що колись мама по­вернеться... Єдиною втіхою самотньої дитини стало малювання — Леся мала не­абиякий хист... але ніхто в селі цього не розумів. Уже доросла, Леся залишилася так само нетутешньою для односельців. Вона вміла намалювати сніг, дощі найзаповітнішу мрію — та не могла стати для них більш зрозумілою. Одне слово — художниця! Та доля веде дівчину тільки їй одній знаними шляхами, і рано чи піз­но до Лесі прийде і радість визнання, і справжнє кохання, і сенс життя...

Подвійна гра в чотири руки : роман / Ірен Роздобудь­ко ; передм. В. Марченка ; худож. А. Печенізький — Хар­ків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. — 224 с.: іл. 
     Юна Марія Гурчик обожнює дві речі: детективи доктора Шерлата роз­слідування загадкових злочинів. Ось і цього разу норовлива генераль­ська дочка не може відмовитись від нової справи! Убито талановитого інженера, а з його дому викрадено креслення нової моделі аероплана. Ниточка розслідування приводить Мусю до пароплава «Цариця Дніпра». Десь на його палубі серед респектабельних пасажирів зачаївся вбивця... Не вагаючись, відчайдушна дівчина вирушає у смертельно небезпечний круїз. Під підозрою всі! Та не всі виживуть...
 
Талан С.
Не Не вурдалаки : роман / Світлана Талан ; передм. О. Хвостової. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб сімйного Дозвілля», 2013. – 304с.
     Усі жахи війни не такі страшні, як байдужість…
     Вихованці війни, вони мали за розкіш одяг і взуття, за щастя – відвідини кінотеатру на зекономлені на їжі копійки…
     Коли Марія та Роман побралися, вони були ще зовсім молоді, але душами вже починали сивіти: далося взнаки життя під час німецької окупації. Насильство, знущання, голод, смерть проносилися перед дівчачими і хлопчачими очима – то тепер вони вурдалаки?
     Горору не буде – буде війна – війна за людську гідність і право на спокійну старість…
 
Талан С.
 Помилка : роман / Світлана Талан ; передм. Ж. Куяви. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. – 336с.
       Багато років тому Вероніка пообіцяла подрузі, яка помирала, що не залишить її новонароджених малюків, Тимура і Діану. Але обіцянки не виконала… Сплинули роки. Її єдиний син став наркоманом. Що це, кара за помилки минулого? Як урятувати сина? І чи можна спокутувати провину перед покинутими дітьми? 

Шевченко Н.
Подвійні міражі : роман / Наталка Шевченко ; передм. В. Гранецької . — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2013. — 272 с.
      Від початку ця поїздка здавалася незвичайною. Семеро пасажирів у одно­му автобусі їдуть у невідомому їм напрямку. Водій наче вміє читати думки і по­водиться вкрай підозріло. Згодом те, що жахало, викликає справжню паніку, адже вони стали учасниками таємничої гри, яка буквально змінить їхні долі. Але коли тобі випадає така можливість — це везіння чи прокляття? І ніч три­ває нескінченно довго, вимагаючи кривавої жертви. Та чи вдасться їм самим обрати свою долю, якщо за них це намагаються зробити інші?

Стельмах Я. М.
Митькозавр із Юрківки: повісті та оповідання / Я. М. Стельмах; післямова Л. В. Хмелевської-Стельмах; худож.-ілюстратор О. Г. Жуков; худож.-оформлювач О.Д.Кононученко. — Харків: Фоліо, 2013. — 156 с. — (Шкільна бібліотека української та світової літератури).
     ...Історія ця починалась зовсім звичайно. Друзі-п’ятикласники Сергій та Митько приїхали на літній відпочинок у село. Вчителька ботаніки дала їм завдання — зібрати колекцію комах. Але хто ж міг уявити, що замість комах хлопці почнуть полювати... на страшну химеру, що живе в озері. Звідки взялась та потвора, як її захопити? Друзі починають діяти...
     Про незвичайні, таємничі пригоди Сергія та Митька (і не тільки їх) весело розповідає відомий український письменник Ярослав Стельмах у своїй книжці повістей та оповідань «Митькозавр із Юрківки».
 
Українська байка / післямова та примітки О. В. Даниліної; худож.-оформлювач О. Д. Кононученко. — Харків: Фоліо, 2013. — 157 с. — (Шкільна б-ка укр. та світ, літ-ри).
     Українська байка в її кращих зразках — у творчості Г. Ско­вороди, П. Гулака-Артемовського, Є. Гребінки, Л. Глібова — успішно розвивалася завдяки органічним зв’язкам з фольклорними традиціями.
     Овіяні народною мудрістю, байки українських письменників в алегоричних образах засуджували несправедливість судей, зажер­ливість та хабарництво чиновників, необмежену панську сваволю, із співчуттям зображували безправне становище бідняків, їхні мрії та надії на краще життя, вихваляли кмітливість і дотепну вдачу українського народу. В цьому їхня сила і незгасна, невмируща життєвість.
Переглядів: 160 | Додав: WWWWW_W | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: